Fanoušci Liverpoolu chválí záložníka Chelsea Kantého

Fanoušci Liverpoolu chválí záložníka Chelsea Kantého.

Liverpool v neděli v boji o titul v Premier League ztratil více, když nedokázal porazit Chelsea na Stamford Bridge. Oba týmy uhrály remízu 2:2 a fanoušci Liverpoolu tleskali N'Golo Kantemu.

Liverpool vstoupil do zápasu 12 bodů za Manchester City poté, co tým Pepa Guardiola dosáhl pozdního vítězství nad Arsenalem na hřišti The Emirates. Reds potřebovali vyhrát, jen aby udrželi manko pod dvouciferným číslem.

Reds začali dobře, ale mohlo to být úplně jinak. Sadio Mane mohl snadno vidět červenou na loket v první minutě Césara Azpilicuety. Mané sám otevřel skóre ve své poslední hře proti AFCONu.

Podobně se Mo Salah chystá odletět na AFCON a hrát za Egypt, ale ne dříve, než vstřelí další skvělý gól Liverpoolu. Ale do přestávky to bylo 2:2, díky nádhernému gólu Matea Kovačice a snaze Christiana Pulisice.

Co říkají fanoušci Liverpoolu o záložníkovi Chelsea Kantém?

Podle WhoScored získal 30letý Kante asistenci za Chelsea, vytvořil branku Pulisic a také tři klíčové přihrávky. To bylo víc než kterýkoli z jeho spoluhráčů. Dva zákroky, tři zákroky, 63 ze 73 přihrávek.

Masterclass výkonu vítěze Světového poháru 2018. Mnoho fanoušků Liverpoolu přešlo na Twitter poté, co viděli 30 milionů liber (BBC) Hvězda Chelsea Kante září na Stamford Bridge a mnozí Francouzovi tleskali.