Messi Neymar zazářil jako Rampant PSG Konec japonského turné ve velkém stylu

Christophe Galtier, nový trenér Paris Saint-Germain, řekl, že jeho tým pustil „o dva góly příliš“ navzdory smrtící kombinaci Lionela Messiho a Neymara v pondělním úderu Gamba Ósaka 6:2. Messi a Neymar vstřelili každý po jednom gólu, když běsnící PSG zakončilo své předsezónní turné po Japonsku třetím vítězstvím v řadě.

Utkání francouzského Superpoháru mezi mistry Francie a Nantes se nyní odehraje v Tel Avivu 31. července.

Galtier tvrdil, že střetnutí se soupeři z J-League během jejich domácí sezóny nás „tlačilo ke zvýšení naší fyzické úrovně“ poté, co převzal velení celého týmu poprvé od svého příchodu do PSG z Nice letos v létě.

Po třetím zápase PSG po tolika dnech poznamenal: "Hodně jsme trénovali, hodně jsme hráli s malým časem odpočinku."

Nicméně jsem nakonec spokojený s touto hrou a třemi zápasy, které jsme zde v Japonsku odehráli.

Oba hvězdní útočníci Neymar a Messi se zúčastnili prvních 70 minut hry proti Gamba, přičemž Neymar si v prvním poločase připsal penaltu a asistoval u Messiho branky.

Ve druhém poločase na to Messi doplatil tím, že pustil Neymara, aby dal Brazilcův druhý gól v zápase.

Poté, co byl na posledních 30 minut vystřídán, Kylian Mbappe konečně zapsal své jméno na tabuli s pozdní penaltou.

PSG měl také góly od Nuno Mendese a Pabla Sarabia, ale Galtiera trápilo, jak jeho tým pustil dva góly Gambovi, který je nyní v tabulce J-League na 16. místě.

Dodal, že jsme dali dva góly, což jsou dva moc, takže je před námi ještě hodně práce.

„Doufám, že i když máme velký náskok, bude pro nás těžší porazit díky týmové obraně. Musíme být lépe organizovaní."

PSG porazilo Urawa Reds 3:0 tři dny poté, co ve svém prvním středečním zápase v Japonsku porazilo Kawasaki Frontale 2:1.