Messi Neymar säras kui ohjeldamatu PSG lõpetas Jaapani turnee stiilis

Paris Saint-Germaini uus juhendaja Christophe Galtier ütles, et tema meeskond lõi "kaks väravat liiga palju" hoolimata Lionel Messi ja Neymari surmavast kombinatsioonist esmaspäevases 6:2 mängus Gamba Osaka vastu. Messi ja Neymar lõid kumbki ühe värava, kui raevukas PSG lõpetas oma hooajaeelse Jaapani turnee kolmanda järjestikuse võiduga.

Prantsusmaa superkarikamäng Prantsusmaa ja Nantes'i meistri vahel toimub nüüd Tel Avivis 31. juulil.

Galtier väitis, et koduhooajal J-liiga vastastega kohtumine oli "tõukanud meid oma füüsilist taset tõstma" pärast seda, kui ta sai esimest korda kogu meeskonna juhtimise üle pärast sel suvel Nice'ist PSG-ga liitumist.

Pärast PSG kolmandat mängu sama paljude päevade jooksul märkis ta: "Harjutasime palju, mängisime palju ja vähese puhkeajaga."

Lõppkokkuvõttes olen selle mängu ja kolme mänguga, mille oleme siin Jaapanis mänginud, siiski rahul.

LOE ROHKEM: "Lihtsalt mitte piisavalt hea": Thomas Tuchel

Mõlemad staarründajad Neymar ja Messi tegid Gamba vastu mängu esimesel 70 minutil, Neymar lõi esimesel poolajal penalti ja aitas Messi väraval lüüa.

Teisel poolajal pani Messi selle edasi, vabastades Neymari ja lõi brasiillase kohtumise teise värava.

Pärast viimase 30 minuti väljavahetamist pani Kylian Mbappe viimaks oma nime tabloole hilise penaltiga.

PSG-l olid väravad ka Nuno Mendeselt ja Pablo Sarabialt, kuid Galtierit häiris see, kuidas tema meeskond jättis kaks väravat Gambale, kes on nüüd J-liiga edetabelis 16. kohal.

Ta lisas, et loovutasime kaks väravat, mis on kaks liiga palju, seega on veel palju tööd teha.

"Loodan, et isegi kui meil on suur edumaa, muudab meeskondliku kaitse mängimine meid raskemaks alistama. Peame olema paremini organiseeritud."

PSG alistas kolm päeva pärast Kawasaki Frontale 3:0 alistamist kolmapäeval Jaapanis peetud esimeses kohtumises Urawa Redsi 2:1.