Romi su pretrpjeli a

Jose Mourinho rekao je da je njegova momčad Roma pretrpjela "psihološki pad" nakon što je primila tri primljena gola

golova u samo sedam minuta tijekom poraza od Juventusa.

Roma je vodila 3-1 sa samo 20 minuta prije nego što se Juve nevjerojatno vratio.

Romin Lorenzo Pellegrini također je imao kasni jedanaesterac koji je obranio Wojciech Szczesny nakon Matthijsa

de Ligt je poslao dodatni crveni karton u rukometu.

“Bili smo savršeni 70 minuta; međutim, nakon toga smo doživjeli emocionalni krah,"

Mourinho je rekao za DAZN.

“Kada postoji problem, trebao bi se moći oporaviti i dokazati ono što jesi

napravljeno od, Ali postoje neki ljudi u svlačionici koji su samo malo previše lijepi, ali a

malo slab. ”
Mourinhova momčad uključila je posudbene ugovore Ainsleya Maitlanda i Nilesa u svojih početnih XNUMX za

samo drugi put, povela je nakon 11 minuta kada je Tammy Abraham glavom potvrdila

Korner Jordana Veretouta s bliže vratnice za njegov 14. pogodak u svim utakmicama u

trenutna kampanja.

Paulo Dybala izjednačio je za Juve malo prije poluvremena. Zabio je nevođenim naporom

kut blizu ruba mreže.

Henrikh Mkhitaryan vratio je vodstvo Romi tek pred početak drugog poluvremena

njegov dalekometni udarac razbijen je preko Danielea Ruganija prije nego što je prešao preko Szczesnyja

prije nego što je Pellegrini zabio spektakularan udarac iz slobodnog udarca s 25 metara u gornji kut,

stavivši Rominu stranu na rub lake pobjede.

Ali povratak Juvea bio je iniciran u 70. minuti u kojoj je glavom zabio Manuel Locatelli

domaći ubačaj Alvara Morate, napravljen sa 6 metara.

Zatim, dvije minute kasnije, zamjena Dejan Kuluševski prvi je pogodio iz blizine

odbačen kao zaleđe, ali odluka je poništena nakon produženog video asistenta

sudačka provjera.

Branič Mattia De Sciglio, koji je bio zamjena, izazvao je smijeh među igračima nakon

pogodio je pobjednika u donji kut iz zone.

Bilo je dosta drame u posljednjih 10 minuta utakmice kada je centar-

back De Light je isključen zbog drugog žutog prekršaja jer je blokirao Abrahamov šut

pružajući ruku u zonu.

Pellegrini je izveo udarac s točke, ali je Szczesny bio u pravu u svojoj procjeni i šutirao

loptu s puta.

Pobjedom Juventus drži pet bodova i tri boda iza Atalante i nalazi se na posljednjem petom mjestu

mjesto za plasman u Ligu prvaka nakon pobjede nad Udineseom sa 6-2. Roma ostaje unutra