José Mourinho: 100 įvarčių nėra blogai tokiai neigiamai komandai kaip Tottenham Hotspur

„Tottenham Hotspur“ tapo antruoju klubu vienoje iš penkių geriausių Europos lygų, pasiekusiu 100 įvarčių per visas šio sezono rungtynes ​​po sekmadienio pralaimėjimo „Crystal Palace“ komandai 4:1 ir treneriui Jose Mourinho suteikė galimybę kritikuoti savo kritikus.

Iki dabartinės trijų pergalių serijos „Premier“ lygoje „Tottenham“ slydo lentelėje žemyn, o Mourinho taktika buvo tikrinama.

Tačiau praėjusį savaitgalį 4:0 įveikęs „Burnley“ ir sekmadienį pralaimėjęs „Palace“, kai Harry Kane'as ir Garethas Bale'as nuostabiai įmušė po du įvarčius, „Tottenham“ vėl atsidūrė šeštoje vietoje. ir pretenduoja į vietą geriausiųjų ketverte.

„Jei mano pateikta statistika teisinga, 100 įvarčių per sezoną įmušta, o tai labai besiginčiai, labai neigiamai komandai, nėra blogai“, – žurnalistams sakė Mourinho.

„Tottenham“ ketvirtadienį sužais Europos lygos aštuntfinalio lygiosiomis su Zagrebo „Dinamo“, o vėliau – Šiaurės Londono derbį su „Arsenal“. Taip pat laukia lygos taurės finalas, kai „Tottenham“ sezonas atgis.

„Mums tai buvo gera savaitė. Trys rungtynės, devyni taškai ir kitai savaitei, kai žaisime labai svarbiose rungtynėse Europoje ir prieš „Arsenal“, mums nieko geriau nei šią savaitę iškovoti devynis taškus“, – sakė Mourinho.

Bale'as įmušė įvartį 25-ąją minutę, tačiau Christiano Benteke'o smūgiu galva kėlinio pabaigoje "Palace" išlygino rezultatą.

Prieš kelias savaites tai galėjo smogti Mourinho komandai, tačiau jie atsakė Bale'u, atstačiusią savo pranašumą, o Kane'as pelnė puikų įvartį ir užbaigė Son Heung-mino rezultatyvaus perdavimo galva.

„Matome, kad kai praleidi įvartį paskutinę pirmojo kėlinio minutę, o antrąjį pradedi labai teigiamai be rando nuo praleisto įvarčio, ​​žaidėjai šiuo metu yra labai pasitikintys“, – sakė Mourinho.

Apie svajonių Kane'o ir Bale'o duetą Mourinho sakė: „Tai buvo neįtikėtinas įvartis. Kai pamačiau, kad kamuolys nukrypo nuo jo pėdos, žinojau, kur jis eina, trajektorija buvo neįtikėtina.

„(Bale'as) turi mėgautis teigiamu pokalbiu su visais, kurie abejojo ​​jo pirmoje sezono pusėje. Jis žaidžia labai gerai ir sunkiai dirba komandai“.

Vienintelis kitas klubas didžiausiose Europos lygose, per visas rungtynes ​​pasiekęs 100 įvarčių, yra Miuncheno „Bayern“ (106).