Madrido „Atlético“, esantis „Levante“ rankose, 6 taškais lenkia Madrido „Real“.

Madrido „Atlético“ trečiadienį atidėtose Ispanijos lygos antrojo turo rungtynėse sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Levante“, o tai vis tiek padidino jų pranašumą prieš Madrido „Real“ iki šešių taškų.

Ieškant pirmojo lygos titulo nuo 2014 m., „Atlético“ vis dar turi vienomis rungtynėmis mažiau nei varžovas šiame mieste. Diego Simeone auklėtiniai nepralaimėjo 11 lygos rungtynių iš eilės, tačiau dvi iš paskutiniųjų trejų sužaidė lygiosiomis.

Rungtynės buvo atidėtos, nes „Atlético“ ir kitos komandos turėjo papildomo laiko pailsėti, praėjusį sezoną dalyvavusios Europos varžybose dėl koronaviruso pandemijos.

„Atlético“ laimėjo devynerias iš paskutinių 10 lygos rungtynių, o vienintelė nesėkmė – prieš du turus namuose su „Celta de Vigo“ rezultatu 2:2, kai susitiko su vėlyvomis lygiosiomis.

„Jis buvo sunkus varžovas, kuris pastaruoju metu žaidė gerai“, – sakė Simeone. „Tai buvo teisingas rezultatas tarp dviejų komandų, kurios sužaidė geras rungtynes.

„Levante“ išsiveržė į priekį Eniso Bardhi dėka po prasiveržimo 17-ąją minutę. Marcosas Llorente išlygino svečius 37 m. smūgiu iš aikštelės, kuris atmušė gynėją prieš įeinant.

Ángelas Correa turėjo puikią progą pelnyti pergalingą įvartį antrojo kėlinio pradžioje, tačiau iš arti nepataikė į vartus ir tik vartininkas įveikė atšokusį Luiso Suárezo metimą.

„Atlético“ puolėjas Saúlas Ñíguezas prieš pat pabaigą atmetė įvartį dėl nuošalės, o „Atlético“ vartininkas Janas Oblakas paskutinėmis minutėmis puikiai apsigynė ir išlaikė rungtynių lygį.

„Turėjome keletą aiškių progų, bet galėjome ir pralaimėti rungtynes ​​pabaigoje“, – sakė Simeone ir pažymėjo, kad jo komandai reikia patobulinti gynybą po to, kai praleido aštuonis įvarčius per pastarąsias šešerias rungtynes.

„Levante“ ir „Atlético“ vėl susitiks šeštadienį Madride, 24-ąją rungtynių dieną.

„Atlético“ laukia sudėtingas tvarkaraštis: Čempionų lygoje laukia rungtynės su „Chelsea“, o Ispanijos lygoje – su „Villarreal“ ir Madrido „Real“.

Simeone komanda pamatė João Félixo sugrįžimą po teigiamo koronaviruso testo, nors jis pradėjo nuo suolo. Moussa Dembélé, Thomas Lemar ir Héctor Herrera buvo palikti nuošalyje dėl viruso. Gynėjas José María Giménezas grįžo į komandą po traumos.

Vienuoliktą poziciją užimanti „Levante“ komanda „Atlético“ klube nelaimėjo per pastarąsias septynerias rungtynes ​​– patyrė penkis pralaimėjimus ir dvi lygiąsias. Jie nebuvo pergalę lygoje nuo tada, kai prieš tris turus laimėjo Madrido „Real“, nors neseniai pirmą kartą per 86 metus pateko į Karaliaus taurės pusfinalį.

Vidurio puolėjas Koke Resurrecciónas 484-ą kartą oficialiai pasirodė „Atlético“ gretose, aplenkdamas Tomą Reñonesą ir tapęs antruoju žaidėju, daugiausiai rungtyniaujančiu klubo istorijoje, po Adelardo Rodríguezo 550.