Harry Kane'o baudinys padeda Anglijai 1:1 lygiosiomis su Vokietija

Harry Kane'o baudinys padeda Anglijai 1:1 lygiosiomis su Vokietija.

Anglija antradienį išvengė antrojo pralaimėjimo iš eilės Tautų lygoje. Dėka 50-ojo Harry Kane'o įvarčio savo tautai, ramiai atliktas vėlyvas baudinys išgelbėjo svečiuose 1:1 lygiosiomis su Vokietija.

Vokietija Jono Hofmanno įvarčio dėka išsiveržė į priekį 50-ąją minutę.

Vis dėlto jie nesugebėjo užbaigti Anglijos, o Kane'as 88-ąją minutę išlygino rezultatą, kai buvo sukluptas.

Šeštadienį pirmą kartą per 60 metų pralaimėjusi Vengrijai A lygos trečios grupės atidaryme, Anglija siautulingoje „Allianz“ arenoje žaidė patyrusia komanda. Vis dėlto didžiąją rungtynių dalį jis buvo antras pagal pajėgumą.

Daugiau: Aleksandrui Zverevui buvo atlikta čiurnos plyšusių raiščių operacija.

Hofmannas iš Moenchengladbacho „Borussia“ kamuolį į Anglijos vartus turėjo anksti, kai Vokietija kontroliavo. Vis dėlto jo šventes nutraukė nuošalės vėliava.

Jo nereikėjo paneigti. Penkias minutes po pertraukos jis stipria, šiek tiek atitraukta jėga iš baudos aikštelės įveikė Jordaną Pickfordą.

Anglija turėjo progų, nepaisant problemiškų pastangų: Bukayo Saka per centimetrus buvo nutolęs per pirmąjį kėlinį, o Masonui Mountui ir Harry Kane'ui Vokietijos vartininkas Manuelis Neueris atmetė, kai Anglija ieškojo lygių.

„Labai svarbu parodyti mąstymą“, - sakė Kane'as. Rezultatas 1:0 parodė fantastišką charakterį, kad sugrįžtume į žaidimą ir iškovotų pergalę. Šiuo metu Kane'as trimis įvarčiais atsilieka nuo visų laikų rezultatyviausio Anglijos rinktinės žaidėjo Wayne'o Rooney.

„Mes kovojome su solidžia Vokietijos komanda. Tačiau mes tęsėme savo veiklą ir paskutinį pusvalandį žaidėme geriausią savo futbolą.

Tai buvo nuviliantis rungtynių finalas Vokietijai, kuri jau buvo sužaidusi lygiosiomis abiejose grupės rungtynėse. Anglija yra grupės apačioje ir šį savaitgalį Italijoje susitiks su grupės lyderiais.

Didžiąją vakaro dalį Vokietija atrodė žymiai greitesnė. Jie tikėjo, kad pirmavo, kai Hofmannas spurtavo ir aplenkė Pickfordą įpusėjus pirmam kėliniui, tačiau VAR peržiūra įrodė, kad sprendimas prieš jį buvo teisingas.

Jamalas Musiala, Štutgarte gimęs jaunuolis, užaugęs Londone, buvo Anglijos spygliuolė kairiajame flange ir didžiąją dalį puikių darbų atliko namų pusėje.

Po gražaus susikaupimo Joshua Kimmichas pasiuntė kamuolį į Hofmanną, kuriam buvo leista per greitai apsisukti ir pataikyti smūgį, į kurį Pickfordas pakėlė galingą ranką, bet negalėjo sutrukdyti patekti į vartus.

Po to Pickfordas žaidė daug geriau, kad išlaikytų Angliją žaidime, neigdamas Thomaso Muellerio bandymą gerai pataikyti, o Kai Havertzas ir Timo Werneris laikėsi Anglijos.

Apžiūrėdamas aikštelės monitorių, Ispanijos teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį po to, kai Kane'as įsiveržė į aikštelę po Jacko Grealisho perdavimo ir buvo nukirptas slenkančio Nico Schlotterbecko.

Po to Kane'as pasiuntė Neuerį neteisingu keliu, norėdamas suteikti Anglijai ką nors pradžiuginti, tačiau treneriui Garethui Southgate'ui užteks apie ką pagalvoti.