Roma patyrė a

Jose Mourinho sakė, kad jo „Roma“ komanda patyrė „psichologinį nuosmukį“, kai pralaimėjo tris

įvarčius vos per septynias minutes per savo pralaimėjimą „Juventus“.

„Roma“ buvo priekyje 3:1, likus vos 20 minučių iki neįtikėtino „Juve“ sugrįžimo.

„Roma“ žaidėjas Lorenzo Pellegrini taip pat pavėlavo baudinį, kurį po Matthijso atrėmė Wojciechas Szczesny.

de Ligtas išsiuntė papildomą raudoną kortelę rankiniame.

„70 minučių buvome tobuli; tačiau po to patyrėme emocinę krizę“,

Mourinho sakė DAZN.

„Kai iškyla problema, tu turi sugebėti atsigauti ir įrodyti, kas esi

pagamintas iš, Tačiau persirengimo kambaryje yra keletas žmonių, kurie yra šiek tiek per gražūs, bet a

šiek tiek silpnas. “
Mourinho komanda įtraukė paskolą Ainsley Maitland ir Nilesą į savo pradinį XI

tik antrą kartą išsiveržė į priekį po 11 minučių, kai Tammy Abraham linktelėjo namo

Jordano Veretouto kampinis nuo artimo virpsto – 14-as įvartis per visas rungtynes

dabartinė kampanija.

Paulo Dybala prieš pat kėlinį išlygino „Juve“ ekipą. Jis pelnė įvartį nekontroliuojamomis pastangomis

kampą nuo netoli tinklo krašto.

Henrikhas Mkhitaryanas atkūrė „Roma“ pranašumą prieš pat antrojo kėlinio pradžią

jo tolimas smūgis buvo sutriuškintas virš Daniele Rugani, o po to skriejo virš Szczesny

prieš tai, kai Pellegrini atliko įspūdingą 25 jardų baudos smūgį į viršutinį kampą,

priartino „Roma“ komandą prie lengvos pergalės slenksčio.

Tačiau „Juve“ sugrįžimas įvyko 70-ąją minutę, kai Manuelis Locatelli galva smūgiavo.

namuose Alvaro Moratos kryžius, padarytas iš 6 jardų.

Tada, po dviejų minučių, pakaitas Dejanas Kulusevskis iš pradžių atliko smūgį iš arti

atleistas kaip nuošalė, tačiau sprendimas buvo atšauktas po išplėstinio vaizdo asistento

teisėjo čekis.

Pakaitinis gynėjas Mattia De Sciglio po to sukėlė žaidėjų juoką

jis smogė nugalėtojui apatiniame kampe iš zonos vidaus.

Paskutines 10 žaidimo minučių buvo daug dramos, kai vidurio

De Light'as buvo pašalintas iš aikštės už antrąjį nusikaltimą, užblokavęs Abrahamo smūgį

ištiesęs ranką į zoną.

Pellegrini įmušė taškinį smūgį, bet Szczesny buvo teisus savo vertinimu ir smūgiavo

kamuolys iš kelio.

Po pergalės „Juventus“ penkiais taškais atsilieka trimis taškais nuo „Atalanta“ ir užima penktą vietą

vietą Čempionų lygoje įveikę „Udinese“ 6:2. Roma lieka