UEFA Čempionų lyga: Roberto Firmino padeda „Liverpool“ įveikti „Benfica“ ir patekti į pusfinalį.

Lygiosios 3:3 su „Benfica“ trečiadienį reiškė, kad „Liverpool“ žais su „Villarreal“ Čempionų lygos pusfinalyje. Antrajame kėlinyje Roberto Firmino pelnė du įvarčius ir rezultatas tapo 6:4.

Rungtynių pabaigoje Juergeno Kloppo auklėtiniai pirmavo 3:1, tačiau svečiai vėl pelnė du įvarčius, kad žaidimas būtų įdomesnis.

SKAITYTI DAUGIAU: „Manchester City“ įveikė Madrido „Atletico“ ir pateko į UEFA Čempionų lygos pusfinalį.

Vartininko Ibrahimos Konate galingas smūgis galva 21-ąją minutę išvedė „Liverpool“ į priekį. „Benfica“ puolėjas Darwinas Nunezas buvo atmestas prieš Konate įvartį.

11-ąją minutę Goncalo Ramoso įvartis išlygino „Benfica“ su Alissonu Beckeriu. Jameso Milnerio smūgis prieš Ramosą lauke paskatino Ramosą, kuris įveikė Beckerį.

Tačiau po pertraukos brazilų puolėjas Firmino įmušė du „Liverpool“ įvarčius, kai jie trečią kartą per pastaruosius penkerius metus bandė prasibrauti į pusfinalį.

Tačiau „Benfica“ tai nepasiteisino. Romanas Jaremčukas ir Nunezas įmušė įvarčius, kurie iš pradžių buvo laikomi nuošaliu, bet po VAR peržiūros buvo įmušti.

Be to, Nunezas paskutinę žaidimo minutę atmetė įvartį.