100 vārti nav slikti tādai negatīvai komandai kā Tottenham Hotspur: Hosē Morinju

Totenhemas "Hotspur" kļuva par otro klubu vienā no Eiropas piecām labākajām līgām, kas šosezon visos turnīros ir sasniedzis 100 vārtus pēc svētdien piedzīvotā zaudējuma ar 4:1 pret Crystal Palace, dodot trenerim Hosē Morinju iespēju kritizēt savus kritiķus.

Līdz pat pašreizējai trīs uzvaru sērijai Premjerlīgā "Tottenham" noslīdēja uz leju, ņemot vērā Morinju taktiku.

Taču pagājušās nedēļas nogalē gūtā uzvara ar 4:0 pār Burnley un svētdien piedzīvotais zaudējums Palace, kurā Harijs Keins un Gerets Beils apbrīnojami apvienojās ar diviem vārtiem, ir izvirzījuši Tottenham atgriešanos sestajā vietā. un pretendē uz vietu labāko četriniekā.

"Ja viņu sniegtā statistika ir pareiza, 100 gūti vārti sezonā, kas ļoti aizsargājošai komandai, ļoti negatīvai komandai, nav slikti," žurnālistiem sacīja Morinju.

Ceturtdien "Tottenham" ir Eiropas līgas astotdaļfināla neizšķirts pret Zagrebas "Dinamo" un pēc tam Ziemeļlondonas derbijs pret "Arsenal". Ir arī jāgaida Līgas kausa fināls, kad Tottenham sezona atdzīvosies.

“Šī mums bija laba nedēļa. Trīs spēles, deviņi punkti, un nākamajai nedēļai, kad mēs spēlēsim izšķirošo spēli Eiropā un pret Arsenal, mums nekas nav labāks kā šonedēļ izcīnīt deviņus punktus,” sacīja Morinju.

25. minūtē Beils guva vārtus, bet Kristiana Bentekes sitiens ar galvu nopelnīja Palace izlīdzinājumu puslaika beigās.

Pirms dažām nedēļām tas, iespējams, sita Mourinju pusē, taču viņi atbildēja ar Beilu, kurš atjaunoja savu pārsvaru, pirms Keins guva izcilus vārtus un pēc tam pabeidza to ar galvu no Sona Heungmina piespēles.

"Mēs redzam, ka tad, kad ielaižat vārtus pirmā puslaika pēdējā minūtē un ļoti pozitīvi sākat otro, bez rētas pēc ielaistajiem vārtiem, spēlētāji šobrīd ir ļoti pārliecināti," sacīja Mourinju.

Par sapņu duetu Keins un Beils Morinju sacīja: “Tie bija neticami vārti. Kad es redzēju, kā bumba aiziet no viņa kājas, es zināju, kur tā iet, trajektorija bija neticama.

"(Beilam) ir jāizbauda pozitīvā saruna ar visiem, kas šaubījās par viņa sezonas pirmo pusi. Viņš spēlē ļoti labi un smagi strādā komandas labā.

Vienīgais klubs lielākajās Eiropas līgās, kas visos turnīros sasniedzis 100 vārtus, ir Minhenes Bayern (106).