Anglijas izlase 1. gada Eiropas čempionātā sievietēm uzvarēja Austriju ar 0:2022.

Rekordlielu pūļu priekšā Eiropas čempionāts sievietēm sākās ar pirmsspēles pirotehniku. Taču trešdien Old Trafford stadionā mājiniece Anglija cīnījās ar 1:0 uzvaru pret Austriju.

68,871 41,301 skatītājs, kas pārsniedza iepriekšējo rekordu 2013 XNUMX Eiropas čempionāta spēlē no Zviedrijas XNUMX. gada finālturnīra, Anglijai deva rosinošu sākumu, pateicoties galvenokārt jaunā un trakulīgā pūļa enerģijai.

Pēc Fran Kirbija uzstādījuma Beta Mīda guva uzvaras vārtus Lionesses labā 16. minūtē, pārsita bumbu pār austriešu vārtsargu Manuelu Zinsbergeri.

VAIRĀK: Nadals savainojuma dēļ nav pārliecināts par spēlēšanu Vimbldonas pusfinālā.

Lai gan austriešu aizsardze Karīna Veningere pielika varonīgas pūles, lai atsistu bumbu no līnijas, tika konstatēts, ka tā ir šķērsojusi līniju, jo viņas pūles trāpīja pa latiņu un lidoja prom no vārtiem.

Tie bija Mīdas 15. vārti tik daudzās spēlēs savas valsts labā. Desmit minūtes vēlāk Lioness visu laiku rezultatīvākā spēlētāja Elena Vaita gandrīz netrāpīja otro vārtu guvumā ar galvu pēc Lorenas Hempas centrējuma.

Tā kā Kirbijs izdarīja dažas asprātīgas piespēles pa kreiso malu un Džordžijai Stenvejai atrada vietu, ko izveidot, šķita, ka Anglija varētu ātri izveidot ērtu pārsvaru.

Bet, lai gan Anglija galu galā zaudēja savu agrīno enerģijas uzliesmojumu, austrieši veidoja stingru formu un dažkārt draudēja pārtraukumā.

Nīderlandiešu treneres Sarinas Vīgmanes komanda nespēja realizēt skaidras iespējas un pietrūka agresivitātes uzbrukumā.

64. minūtē treneris veica trīs spēlētāju maiņas, lai iepludinātu spēlē dzīvību.

Austrija lielāko daļu spēles aizvadīja ar aizmugurējo kāju. Tomēr 78. minūtē Barbaras Danstas kērlinga mēģinājumu ar nelielu sitienu atvairīja Anglijas izlases vārtsardze Mērija Erpsa.

Pēc Vīgmana teiktā, tas bija sacensību pirmais mačs, kas 2017. gadā noveda Nīderlandi uz uzvaru tās trenera amatā.

“Lai veiksmīgi sāktu, ir ļoti svarīgi uzvarēt spēli. Es uzskatu, ka šajā spēlē mēs parādījām dažādas fāzes, no kurām dažas bija pozitīvas. “Pievienoja viņu.

Mīds bija vairāk uzmundrināts pēc tam, kad spēles beigās baudīja pūļa dziedāšanu.

“ārpus bāla. Kāds neticams veids, kā sākt sacensības. Esmu priecīga gūt vārtus komandas labā,” viņa sacīja BBC.

Ceturtdien Sauthemptonā pretī stāsies pārējās Anglijas A grupas pretinieces Ziemeļīrija un Norvēģija.

Austrijas izlases trenere Irēne Fūrmane bija apmierināta ar to, kā viņas sastāvs tika galā ar šo sacensību.

"Esmu ļoti apmierināts ar to, kā spēlējām un cik labi veicām. Tomēr mēs galu galā iesim bez punktiem, kas ir sarūgtinājums, "viņa norādīja.