La Liga: Benzemā dubultspēlē pret Elche palīdz Madrides Real apsteigt Barcelona un ieņemt otro vietu

La Liga: Madrides Real atdeva vadību otrajā puslaikā pret Elche savā izšķirošajā mačā, taču vēlais Karima Benzemā dubultais sitiens palīdzēja viņiem atgriezties un sestdien gūt 3 izšķirošus punktus.

Karima Benzemā dubultspēle palīdzēja Madrides Real sestdien gūt 3 izšķirošus punktus pret Elche (Reuters Photo)

IZCELTIES

• Pateicoties Benzemā jaunākajai uzvarai, Madrides Real ar 2:1 pārspēja Elche
  • Pateicoties uzvarai, Madrides "Real" apsteidza "Barcelona" un ieņem otro vietu līgas kopvērtējumā
  • Pašreizējā čempione Madrides "Real" no līderes Madrides "Atlético", kurai ir par vienu spēli mazāk, atpaliek par 5 punktiem

Madrides Real centieni aizstāvēt La Liga titulu ir ļoti dzīvs, jo čempioniem izdevās atspēlēties pār Elche savā līgas mačā sestdien Alfredo Di Stefano stadionā.

Ar uzvaru Madrides Real ar 57 punktiem ierindojās otrajā vietā, par pieciem atpaliekot no līdera Madrides Atlético, kas vēlāk sestdien viesosies Getafe, un par vienu apsteidzot trešajā vietā esošo Barselonu, kas pirmdien uzņems Huesca.

Madrides Real sestdien bija nepieciešami visi 3 punkti, lai neatpaliktu no līderiem Atlético de Madrid un Barcelona, ​​taču 0. minūtē viņi noslīdēja līdz 1:61, kad Elche aizsargs Dani Kalvo ar galvu raidīja bumbu vārtos.

"El Real" nenolaida plecus pret apņēmīgo "Elche" un turpināja virzīties uz priekšu. Spiediens nostrādāja, kad Karims Benzemā 73. minūtē panāca neizšķirtu. Tieši tad, kad šķita, ka Madride beigs ar vienu punktu no spēles, Benzemā guva uzvaras vārtus kompensācijas laikā – ar izsmalcinātu zalves sitienu izvirzīja Real vadībā ar 2:1.

Benzemā nesenā pagātnē bija labā formā ar Real. Tieši zvaigžņotais uzbrucējs pagājušajā nedēļā guva vārtus, panākot izlīdzinājumu pret Madrides Atlético.

Zinedīna Zidāna gājiens nestartēt ar Toni Krosu un Luku Modriču darbojās pret viņu, taču franču taktiķis īsi pēc tam, kad Elche izvirzījās vadībā, izvirzīja pussargu duetu. Sestdienas uzvara iezīmēja arī kapteiņa Serhio Ramosa atgriešanos, kuram pirms diviem mēnešiem tika veikta ceļgala operācija.