Roma cieta a

Hosē Morinju sacīja, ka viņa Romas komanda pēc trīs piekāpšanās piedzīvoja "psiholoģisku lejupslīdi".

vārtus tikai septiņās minūtēs zaudējot Juventus.

Roma bija vadībā ar 3:1, kad bija atlikušas tikai 20 minūtes līdz Juve neticamās atspēlēšanās.

Romas futbolists Lorenco Pelegrīni arī pēc Metīsa soda sitienu atvairīja Vojcehs Ščesnijs.

de Ligts handbolā nosūtīja papildu sarkano kartīti.

“Mēs bijām ideāli 70 minūtes; tomēr pēc tam mēs piedzīvojām emocionālu sabrukumu.

Mourinju pastāstīja DAZN.

"Kad rodas problēma, jums ir jāspēj atgūties un pierādīt, kas jūs esat

izgatavots no, Bet ģērbtuvē ir daži cilvēki, kuri ir tikai nedaudz pārāk skaisti, bet a

mazliet vājš. ”
Mouriņjo komanda iekļāva īres līgumu Ensliju Meitlendu un Nīlu savā starta XI

tikai otro reizi izvirzījās vadībā pēc 11 minūtēm, kad Tammy Abraham pamāja mājās

Džordana Veretouta stūra sitiens no tuvā vārtu staba, gūstot viņa 14. vārtus visās spēlēs

pašreizējā kampaņa.

Paulo Dibala īsi pirms puslaika panāca izlīdzinājumu Juve labā. Viņš guva vārtus ar nekontrolētu piepūli

stūri no tīkla malas.

Henrihs Mhitarjans atjaunoja Romas pārsvaru tieši pirms otrā puslaika sākuma

viņa tālmetiens tika pārsists pār Daniele Rugani, pirms viņš pārspēja Ščesniju

pirms Pelegrīni izdarīja iespaidīgu 25 jardu brīvsitienu augšējā stūrī,

liekot Romas komandai uz vieglas uzvaras robežas.

Taču Juves atgriešanās tika aktivizēta 70. minūtē, kad Manuels Lokatelli ar galvu sita.

mājas Alvaro Morata krusts, izgatavots no 6 jardiem.

Pēc tam divas minūtes vēlāk uz maiņu nākušais Dejans Kuluševskis sākotnēji izpildīja savu tuvās distances sitienu

noraidīts kā aizskarošs, bet lēmums tika atcelts pēc pagarināta video asistenta

tiesneša pārbaude.

Aizsargs Matia De Sciglio, kurš bija uz maiņu, izsauca smieklus spēlētāju vidū

viņš iesita uzvarētājam apakšējā stūrī no zonas iekšienes.

Spēles pēdējās 10 minūtēs bija daudz drāmas, kad centrs

aizmugure De Laits tika noraidīts par otro pārkāpumu par Ābrahama sitiena bloķēšanu

izstiepjot roku zonā.

Pelegrīni guva vārtus pēc sitiena, taču Ščesnijam bija taisnība un viņš sita ar sitienu

bumba no ceļa.

Pēc uzvaras Juventus par pieciem punktiem atpaliek no Atalanta un ieņem piekto vietu

vietu Čempionu līgā, pārspējot Udinese ar 6:2. Roma paliek iekšā