Lionel Messi został wyśmiany w wygranej PSG

Kylian Mbappe i Neymar strzelili gole w meczu Paris Saint-Germain, który pokonał Bordeaux 3:0 w Ligue 1 w niedzielę, zaledwie kilka dni po porażce w Lidze Mistrzów.

Kibice gospodarzy wygwizdali swoje gwiazdy, w tym także Lionela Messiego. Ludzie w stolicy Francji pogrążyli się w smutku cztery dni po przegranej w Lidze Mistrzów.

Messi i Neymar zostali wygwizdani, ale Mbappe był jedynym zawodnikiem, który nie został wygwizdany.

Pod koniec kilku słabych meczów Argentyny nawet jego fani zaczęli go wygwizdywać.

Został nawet wygwizdany przez ludzi, którzy głosowali na niego siedem razy w nagrodach Ballon d'Or.

15-punktowa przewaga nad Niceą oznacza, że ​​paryżanie są na dobrej drodze, by dorównać Saint-record Etienne z 10 francuskimi tytułami.

Ale frustracja ich domowych fanów przelała się i przegrali mecz u siebie.

W środę, przeciwko Realowi Madryt, ich gwiazda, Messi, zatopił resztę statku. Nie zapomnieli.

Na mniej niż 30 minut przed końcem Mbappe strzelił gole, które dały PSG drugie miejsce w Madrycie.

Wtedy francuska drużyna się rozpadła, ponownie tracąc trzy bramki w ciągu 17 minut.

Tylko Mbappe uniknął gniewu kibiców, którzy dopingowali go za każdym razem, gdy dotykał piłki iw 24. minucie strzelił pierwszego gola.

Ligue 1 to jedyny gol zespołu Mauricio Pochettino do końca sezonu.

To był dobry początek dla Mbappe, kiedy zdobył pierwszego gola na boisku. Spotkał się z Georginio Wijnaldumem, który również odegrał rolę w zdobyciu 15. gola Messiego w sezonie w Ligue 1.

Neymar strzelił drugiego gola siedem minut po przerwie. Messi ponownie posłał przez Achrafa Hakimi, który ustawił Brazylijczyka, aby zakończyć bramkę.

To pierwszy gol Leandro Paredesa w tym sezonie. Po godzinie rzucania piłki w górny róg bramki zdobył bramkę.

W tym sezonie Bordeaux przegrało siedem z dziesięciu meczów wyjazdowych. Drużyna zajmuje obecnie ostatnie miejsce w ligowej tabeli.