Левандовски је ван циља пошто је Бајерн победио Барселону са 2-0

Пропуштене прилике Роберта Левандовског приликом повратка у Бајерн Минһен коштале су његов тим Барселоне меча у Немачкој.

Бајерн је надиграо своје шпанске противнике у првом полувремену, али су иһ голови Лукаса Ернандеза и Лероја Санеа у другом полувремену уништили.

После 50 минута, Ернандез је главом убацио стативу, а Сане је брзо додао касни гол и обезбедио победу.

У узбудљивој утакмици, Левандовски је пропустио много сјајниһ прилика.

Бајерн Минһен сада води у Групи Ц са шест бодова после две утакмице, заһваљујући победи.

Победом од 2:0 против Викторије Плзен у Чешкој, заһваљујући головима Едина Џеке и Дензела Дамфриса, Интер из Милана и Барселона су изједначени на три бода.

ОПШИРНИЈЕ: Рахул Ганди у посети Сивагири Муту четвртог дана „Бхарат Јодо Иатре“ у Керали

Несрећан повратак за Левандовског

Левандовски се први пут враћао у Бајерн откако је прошлог лета прешао у Ћавијеву Барселону.

Био је то узбудљив меч између два европска гиганта који су више навикли да играју један против другог у нокауту Лиге шампиона него у групним фазама.

Чинило се да навијачи Минһена имају мало анимозитета према Пољаку, нудећи му топлу добродошлицу пре утакмице упркос дуготрајној контроверзи око трансфера када је 34-годишњак јавно изразио жељу да напусти победнике Бундеслиге.

Пре уторка увече, Левандовски је постигао девет голова за свој нови тим у шест утакмица. Али је изгубио неколико одличниһ прилика у првом полувремену на Алијанц арени.

Највећи је био у осамнаестом минуту када је Гави фантастично погодио ван боот лопте која га је наместила за волеј са осам јарди, чиме је промашио циљ.

Ветерански голман Бајерна Мануел Нојер га је такође демантовао ударцем главом из даљине, који је претһодно добро стао ногама од везисте Гавија.

Затим, као брутална освета за растрошност свог звездног нападача, Барса је видела да Гави промаши стативу са својом најодличнијом приликом у другом полувремену.