Меси Нејмар блиста као необуздани ПСЖ Заврши турнеју по Јапану са стилом

Кристоф Галтије, нови тренер Пари Сен Жермена, рекао је да је његов тим дао "два гола превише" упркос смртоносној комбинацији Лионела Месија и Нејмара у понедељку са 6-2 против Гамба Осаке. Меси и Нејмар су постигли по један гол док је дивљи ПСЖ завршио своју предсезонску турнеју по Јапану трећом узастопном победом.

У Тел Авиву ће се сада 31. јула одиграти утакмица Суперкупа Француске између шампиона Француске и Нанта.

Галтиер је тврдио да нас је суочавање са противницима из Ј-лиге током домаће сезоне „нагнало да подигнемо свој физички ниво“ након што је преузео команду над целим тимом по први пут од када је овог лета дошао у ПСЖ из Нице.

После треће утакмице ПСЖ-а у исто толико дана, приметио је: „Много смо вежбали, играли смо много са мало времена за одмор.

Међутим, на крају сам задовољан овом игром и три меча које смо одиграли овде у Јапану.

ОПШИРНИЈЕ: 'Једноставно није довољно добро': Тһомас Туцһел

Оба нападача Нејмар и Меси учествовали су у првих 70 минута игре против Гамбе, а Нејмар је у првом полувремену постигао једанаестерац и асистирао на Месијевом голу.

У другом полувремену, Меси је платио напред тако што је ослободио Нејмара и постигао други гол Бразилца на мечу.

Након што је био замењен последњих 30 минута, Килијан Мбапе је коначно уписао своје име на семафор са закашњелом казном.

ПСЖ је такође имао голове Нуно Мендеша и Пабла Сарабије, али Галтијера је узнемирило како је његова екипа пропустила два гола Гамби, који је сада 16. на табели Ј-лиге.

Он је додао да смо одустали од два гола, што је два превише, тако да има још много посла.

„Надам се да ће нас, чак и када имамо велику предност, играјући тимску одбрану учинити тежим за пораз. Морамо да се боље организујемо.”

ПСЖ је победио Урава Редсе са 3-0 три дана након што је у среду савладао Кавасаки Фронтале са 2-1 у свом првом мечу у Јапану.