Барселона програє Галатасараю в Лізі Європи

Барселона програла нульову нічию проти Галатасарая на Камп Ноу в першому матчі 16/3 фіналу Ліги Європи в четвер, коли Рейнджерс насолоджувався зручною перевагою 1-XNUMX у своєму фінальному матчі проти Црвени Звезди Белград.

«Барса» Хаві Ернандеса, яка лише вдруге грала в другому дивізіоні Європи в 2004 році, була домінуючою протягом тривалого часу.

ТАКОЖ ЧИТАТИ: Челсі ігнорує санкції Романа Абрамовича на перемогу над Норвіч Сіті, Лідс Юнайтед знову розбився

Однак турецький суперник, який ледь не скористався поверненням гри в Стамбулі наступного тижня, і Бафетімбі Гоміс відмовили переможцю через перевірку офсайду VAR.

Мемфіс Депай, який зіграв уперше з грудня, змусив голкіпера Галатасарая Інакі Пену виконати два чудові сейви у першому таймі.

Жорді Альба, Усман Дембеле та Френкі де Йонг підійшли на кілька ярдів у останньому таймі для «Барселони». Однак господарі не змогли знайти гол.

«Почуття погане», — зізнався Хаві у відеоінтерв’ю Movistar+.

«Це не найкраща гра, особливо коли ти граєш вдома і зрештою перемагаєш».

«Це Європа, навіть якщо це Ліга Європи, і команди є там своїми власними заслугами».

Команда Хаві все ще не перемагає протягом 90 хвилин після поразки від мюнхенської «Баварії» в останній грі групового турніру Ліги чемпіонів минулого року.

Проте каталонському гіганту, швидше за все, доведеться здобути перемогу в четвер, щоб виграти цей турнір і вперше виграти змагання.

"Рейнджерс" вперше в історії зробили значний крок до чвертьфіналу після того, як вони програли фінал Кубка УЄФА 2008 пітерському "Зеніту".

Команда Джованні ван Бронкхорста продовжила свою захоплюючу перемогу над дортмундською «Боруссією» в раунді плей-оф, домінуючим у першому матчі проти «Црвени Звезди» на «Айброксі».

Пенальті Джеймса Таверньє та 28-й гол у кар’єрі на цьому турнірі Альфредо Морелос вивели господарів у лідери.

Півзахисник гостей Александар Катаї раніше мав два голи не зараховані, і він зміг відбити пенальті від рук воротаря Рейнджерс Аллана МакГрегора.

Чемпіони Шотландії максимально використали Леона Балогуна, додавши третій гол протягом шести хвилин після перерви, щоб забезпечити повний контроль над гігантами з Глазго під час другого етапу.

«Це неймовірне досягнення», — сказав BT Sport капітан «Рейнджерс» Таверньє.

«Ми ще навіть не на півдорозі, але гравці були фантастичними».

«Ми справді добре впоралися з цим, і ми зайняли гарне становище. Але ми не можемо бути самовдоволеними, і ми підемо так, ніби рахунок 0-0».

Наступного тижня Аталанта виграє Німеччину після того, як Луїс Мюріель двічі забив у перемозі 3-2 над Байєром у Бергамо.

Удар Мусса Діабі, вінгер Леверкузена на 63-й хвилині, став восьмим голом лише за сім ігор, але гра була на межі завершення.

Інші новини: Абель Руїс забив на першій хвилині матчу, коли «Брага» перемогла «Монако» з рахунком 2:0 у Португалії в чемпіонаті Португалії, а Мунір Ель-Хаддаді приніс «Севільї» перемогу, голом 1:0 проти «Вест Хема» у першому матчі. -вимкнено.

Трилер із вісьмома голами

Під час Ліги конференцій Європи 3-го рівня було забито багато голів, а ПСВ Ейндговен і ФК Копенгаген розгромили нічию 4-4.

Данська команда вела в рахунку 3-1 і 4-3 на Philips Stadion. Однак Еран Захаві зрівняв рахунок після п'яти хвилин гри за ПСВ після того, як Коді Гакпо забив двічі та не реалізував пенальті.

«Лестер» переміг французький «Ренн» з рахунком 2: 0 на стадіоні «Кінг Пауер», коли Келечі Іхеаначо додав гол, забитий Марком Олбрайтоном у компенсований час.

«Це була важка нічия для нас проти дійсно хорошої команди», — сказав менеджер «Лестера» Брендан Роджерс.

«Я думав, що гравці були фантастичними. Рівень концентрації був дуже хорошим».

«Рома» під керівництвом Жозе Моурінью перемогла «Вітесс Арнем» з рахунком 1:0. «Марсель» програв на останній хвилині у своїй перемозі над «Базелем» з рахунком 2:1 на «Стад Велодром».

«Феєнорд» переміг «Феєнорд» у сербському «Партизані» в Белграді з рахунком 5:1. Ця ніч розчарувала столичні клуби Сербії. Празька "Славія" перемогла ЛАСК Лінц з рахунком 4:1.