Ліга чемпіонів УЄФА: Роберто Фірміно допоміг "Ліверпулю" перемогти "Бенфіку" та вийти до півфіналу.

Нічия 3:3 з Бенфікою в середу означала, що Ліверпуль зіграє з Вільярреалом у півфіналі Ліги чемпіонів. У другому таймі Роберто Фірміно забив два голи, зробивши загальний рахунок 6-4.

Під кінець гри команда Юргена Клоппа вела з рахунком 3:1, але гості забили два голи наприкінці матчу, щоб зробити гру ще більш захоплюючою.

ПРОЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: Манчестер Сіті переміг Атлетіко Мадрид і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів УЄФА.

Потужний удар головою голкіпера Ібрагіми Конате на 21-й хвилині вивів «Ліверпуль» вперед. Форвард "Бенфіки" Дарвін Нуньєс був виключений через офсайд перед голом Конате.

Гол Гонсало Рамоса на 11-й хвилині зрівняв рахунок з Аліссоном Беккером. Підкат Джеймса Мілнера проти Рамоса в штрафному створив Рамоса, який переміг Беккера.

Однак після перерви бразильський форвард Фірміно забив два голи за "Ліверпуль", який намагався втретє за останні п'ять років пробитися до півфіналу.

Однак для Бенфіки це не вийшло. Роман Яремчук і Нуньєс забили голи, які спочатку вважалися офсайдом, але були дозволені після перевірки VAR.

Крім того, Нуньєсу було скасовано гол на останній хвилині гри.